9. kolo: Čechie Smíchov – Sokol Řepy 2:2 (2:1)

2018/2019 I.B třída 9. kolo
06.10.2018 16:00

2 : 2

V 9. kole nastoupil náš tým na hřišti Čechie Smíchov, která zatím uhrála o deset bodů víc. Domácí tým v kádru s řadou zahraničních hráčů i trenérem (název klubu působí v tomhle kontextu poněkud nepatřičně) začal lépe a už z první šance se dostal do vedení. Přestože byl pak náš tým možná více na míči, k nějakému většímu ohrožení soupeřovy branky to nestačilo. Když potom po půlhodině hry přidali domácí z rychlého brejku druhou branku, nevypadalo to s našimi bodovými nadějemi vůbec dobře. Neuběhly však ani dvě minuty a Paul zužitkoval centr Tumpacha z trestného kopu na kontaktní gól – 2:1. Na konci poločasu mohla Čechie odskočit znovu na rozdíl dvou branek, naštěstí prudká střela skončila jen na břevně naší branky.
Také ve druhém poločase měl více práce Herman, než strážce domácí svatyně. Náš tým ve druhém poločase vystřelil na branku pouze jednou. Nádherná Semrádova střela z voleje i tak nadělala domácímu gólmanovi velké starosti. Když už se zdálo, že si náš tým odveze další porážku, posadil Czwartynski centr na hlavu Tumpacha, jehož přesná hlavička skončila za zády bezmocného brankáře – 2:2! To byla pro domácí tým těžká rána, se kterou se někteří špatně vyrovnávali a ještě dlouho po zápase, pronásledovali na parkovišti rozhodčího zápasu.