10. kolo: Sokol Řepy – Slavoj Podolí Praha “B” 1:0 (0:0)

2018/2019 I.B třída 10. kolo
NA CHOBOTĚ 14.10.2018 15:30

1 : 0

Souboj s Podolím mnoho pohledných fotbalových situací nenabídl. Oba týmy se zaměřily zejména na poctivou defenzivu. Dlouho se tak čekalo, až jeden z týmů udělá chybu. Náš tým sice párkrát vyzkoušel pozornost podolského brankáře, nicméně většina střel létala mimo branku. Největší šanci prvního poločasu tak měli hosté. Po rychlém protiútoku se ocitl na levé rohu pokutového území úplně volný hráč soupeře. S jeho slabým zakončením si ovšem Herman se štěstím poradil.
Nedlouho po začátku druhého poločasu přišel rozhodující moment zápasu. Po nebezpečném průniku Žovnira po levé straně se kopal rohový kop. Následný centr do pokutového území pak úspěšně dopravil do sítě Tumpach – 1:0. Hráči i nadále výborně plnili taktické pokyny, hosté si přesto několik minut před koncem vypracovali velkou příležitost na vyrovnání. Po jednom z rohových kopů vypálil soupeř prudkou střelu pod břevno naší branky, Herman však opět stál na správném místě a reflexivně vytáhl střelu nad. Těsné vedení tak udržel náš tým až do konce.