14. kolo: Sparta Košíře – Sokol Řepy 1:1

2017/2018 II. třída 14. kolo
KOŠÍŘE 08.04.2018 16:30

1 : 1

V letošní sezóně měl náš tým ze hřišť soupeřů zatím 100% bilanci, ale tentokrát nastoupil na horké půdě v Košířích.
Ve středu obrany došlo oproti minulým utkáním ke změně. Místo Nekvapila nastoupil na postu stopera Šparlinek. Mírnou nesehranost naší obrany využili domácí v 8. minutě, když naší obraně utekl domácí útočník. Poté co ho Šparlinek nedokázal zastavit ani skluzem, obešel hráč soupeře i Hermana a pohodlně skóroval do prázdné branky – 1:0. Na druhé straně branku soupeře ohrožoval zejména Kudela, náš nejpilnější střelec v utkání. Vyrovnání se náš tým dočkal po půlhodině hry, po nejhezčí akci zápasu. Na pravé straně si narazil Hrubý s Ďurčíkem. Následný centr Hrubého zužitkoval bez přípravy Kudela. Jeho střela sice neměla úplně prvoligové parametry, nicméně košířský brankář nedokázal skákavé střele zabránit v cestě do sítě – 1:1. V závěru prvního poločasu měly velkou šanci Košíře, když se po chybě naší obrany řítil do šance hráč soupeře. Prudké střele doprostřed branky však stál v cestě Herman.
Ve druhé půli už toho na hřišti moc k vidění nebylo. Obrana jasně předčila ofenzivu a tak se oba týmy rozešli smírně.