16.kolo: Sokol Řepy – Slavia Malešice 3:5

2016/2017 I.B třída 16. kolo
NA CHOBOTĚ 08.04.2017 10:30

3 : 5

V 16. kole jsme potřebovali proti Malešicím konečně bodovat, abychom se vzdálili sestupovým příčkám. V první poločase se nám celkem dařilo a z pěti střeleckých pokusů, hned dva skončily za zády malešického brankáře.
Poločasové vedení 2:0 náš tým zřejmě až příliš uspokojilo, neboť druhá půle nám herně vůbec nevyšla. Na rychlé snížení soupeře, jsme dokázali záhy odpovědět a ještě dvacet minut před koncem drželi dvoubrankové vedení. V posledních dvaceti minutách se však naplno projevily naše jarní problémy v defenzivě. Za tři jarní zápasy jsme celkem obdrželi již dvacet branek a s takovým přídělem se těžko získávají body.
V příštím kole budou mít hráči šanci na reparát, v dalším záchranářském souboji ve Zbraslavi.