26. kolo: Sokol Řepy – Dolní Chabry “B” 4:3

2015/2016 I.B třída 26. kolo
NA CHOBOTĚ 18.06.2016 17:00

4 : 3

Soupeř z Dolních Chaber k utkání nastoupil pouze s deseti hráči a bez svého nejznámějšího hráče Ladislava Vízka. Zápas měl být tedy jasnou záležitostí našeho mužstva. Bohužel stejně jako minulý víkend nás provázela nízká efektivita v zakončení a chyby v defenzívě.
Po dvou břevnech a dvou tyčích nás konečně po půl hodině dostal do vedení Telvák. Přestože Chabry dokázaly srovnat skóre, vedení nám ještě do půle vrátil Ondra Paul.
Když se brzo po návratu z kabin, trefil hlavou Dominik Žmolil, vypadalo už to na klidný zápas. Oslabený soupeř nám však i ve zbytku zápasu dělal více problémů, než se čekalo. Mezi 74. a 79. minutou se skóre měnilo hned třikrát. Hubené vedení 4:3 naštěstí vydrželo až do konce.

Špatné výkony ze závěru soutěže nedávají příliš optimismu do další sezóny. Takto bychom “I. B třídu” příští rok neudrželi.
Na druhou stranu, není třeba se tím až tolik trápit, neboť v životě jsou mnohem důležitější věci. Už během zápasu nás totiž zasáhla zpráva o dopravní nehodě Patrika Bílého. Přejeme tímto Patrikovi brzké uzdravení a doufáme, že se zase brzo objeví mezi námi.